جوان سازی پوست با دستگاه venus viva

 جوان سازی پوست با دستگاه venus viva

 در این روش با استفاده از دستگاهی که تولید امواج رادیو فرکوئنسی می کند این امواج را با استفاده از تعدادی سوزن كه به يك إلكترود متصل هستندو در سر دستگاه نصب می شوند به اعماق پوست هدایت می کنیم. چون نفوذ این سوزنها به اعماق پوست قابل تنظیم است ،لذا برای مقاصد مختلف تا عمق 3.5 میلیمتری از سطح پوست می توان از این دستگاه استفاده کرد.

تزریق بوتاکس

بوتاکس - دکتر فشارکی

بوتاکس که انواع انگلیسی آن به نام دیسپورت در ایران مصرف می شود در حقیقت توکسین مؤثر بر محل اثر عصب بر عضله است وباعث عدم فعالیت آن عضله و بالطبع ریلکس شدن عضله و پوست روی آن می شود و بدین طریق باعث کاهش یا از بین رفتن چین و چروکهای پوست می شود.

لیزرهای از بین برنده لک های ناشی از آفتاب و افزایش سن

لیزرهای از بین برنده لک های ناشی از آفتاب و افزایش سن

از لیزرهای مورد استفاده برای از بین بردن لکه های ناشی از آفتاب و افزایش سن می توان به Nd.yag Q switch ، Fractional CO2  و اربیوم Fractional اشاره کرد.این لیزرها یا از طریق متلاشی کردن رنگ دانه های پوست و واگذاری آن به ماکروفاژها (سلولهائی که رنگ دانه های متلاشی شده را می بلعند وسپس از بدن دفع می کنند) و یا از طریق سایش سطح پوست این لکه ها را از بین می برند.

مطالعه مقالات زیر به شما توصیه میشود:

 

ليزرهاى جوانسازی پوست

لیزر موهای زائد

ليزرهاى موثر روى رگهاى نابجا،گوشت اضافه وخالهاى قرمز

برای دریافت مشاوره و یا مراجعه حضوری با شماره02122782167 تماس حاصل فرمایید

 

آر اف فرکشنال RF Fractional

venus-viva - دکتر فشارکی

در این روش با استفاده از دستگاهی که تولید امواج رادیو فرکوئنسی می کند این امواج را با استفاده از تعدادی سوزن كه به يك إلكترود متصل هستندو در سر دستگاه نصب می شوند به اعماق پوست هدایت می کنیم. چون نفوذ این سوزنها به اعماق پوست قابل تنظیم است ،لذا برای مقاصد مختلف تا عمق 3.5میلیمتری از سطح پوست می توان از این دستگاه استفاده کرد.

پیلینگ های شیمیایی و مکانیکی (Peeling)

پیلینگ های شیمیایی و مکانیکی (Peeling) - دکتر فشارکی

پیلینگ های شیمیایی موادی هستند که با تأثیر روی لایه های سطحی پوست باعث پوسته ریزی از سطح پوست وبا تحريك كلاژن سازى موجب بهبودی ظاهر پوست می شوند. معمولاً از آلفا هیدروکسی اسیدها استفاده می شود که با غلظت 70 % توسط متخصصین پوست در مطب یا کلینیک انجام می شود.از پیلینگ های عمقی تر می توان به TCA اشاره کرد که در غلظت های مختلف از 30 % تا 50 % برای پیلینگ استفاده می شود.

لیزرهای CO2 و اربیوم فرکشنال

لیزرهای CO2 و اربیوم فرکشنال - دکتر فشارکی

این دو لیزر نیز چه به صورت مجزا و چه با هم می توانند در بحث جوانسازی بسیار مؤثر باشند. اعمال اثر و عوارض اربیوم فرکشنال سطحی تر و در مورد CO2 عمقی تر است و بهبود پوست هم در مورد CO2 بیشتر طول می کشد.پس از انجام این نوع لیزرها پوست کشیده تر و تورفتگی های آن (مانند اسکارهای تو رفته آکنه) یا جای زخم های قدیمی پر تر و برجسته تر می شود و نتایج رضایت بخشی را برای بیمار به ارمغان می آورند.

تزریق فیلر (ژل و چربی)

تزریق فیلر (ژل و چربی)- دکتر فشارکی

فیلرها (که در محاوره عموم از آنها به نام ژل یاد می شود) موادی هستند در سرنگهای از پیش پر شده و معمولاً بی رنگ با قوام کتیرای آب زده که برای پرکردن چروکهای عمیق و نیمه عمیق و سطحی و نیز فرورفتگی های پوست به کار می روند.اینها انواع دائمی، نیمه دائم و موقت دارند که بر اساس میزان ماندگاری در بافت این تقسیم بندی صورت گرفته است. انواع دائمی معمولاً عوارض بیشتری دارند و از انواع دائم آن می توان از PAG نام برد.

ليزرهاى جوانسازی پوست

ليزرهاى جوانسازی پوست - دکتر فشارکی

انواع لیزرهای مرسوم در جوانسازی پوست عبارتند از : فرکشنال CO2 ،فرکشنال اربیوم و تلفیقی از این دو لیزر. طول موج لیزر CO2دقيقا10600نانومتر است و چون در موارد قدیمی تر که غیر فرکشنال بود ,هم عوارض بیشتری ایجاد می کرد و هم ترمیم آن حتی تا 9 ماه طول می کشید، لیزرهای فرکشنال ابداع شد.

طراحی و سئو توسط گروه هفت ایرانیان