تفاوت لیپوساکشن به روش دستی و لیپوماتیک

تفاوت لیپوساکشن به روش دستی و لیپوماتیک

تفاوت لیپوساکشن به روش دستی و لیپوماتیک


لیپوماتیک با دستگاههای موجود دیگر در بازار فرقی ندارد . از انواع آن دستاههای موجود  میتوان به لیپوست اشاره کرد که با الکتریسته کار میکند و لیپوماتیک که با باد کار میکند یعنی نیروی محرکه آن باد است و بادی جت نیز وجود دارد که با فشار سرم کار میکند و دستگاههای دیگر که به التراساند و ماورای صوت کار میکنند مانند الترا زد.

درمان جراحی ویتیلیگو (لک و پیس)

درمان ویتیلیگو و لک و پیس - دکتر فشارکی

پيوند سلولهاى رنگدانه ساز يكى از روشهاى درمانى درويتيليگوهاى تثبيت شده در بيماران بالاى ١٢ساله است.در اين روش ابتدا بيمار بايد انتخاب شود .بيمارانى كه به درمان داروئى پاسخ نداده اند،كمتر از ٣٠درصد كل بدنشان گرفتار است،بيمار زمينه اى ندارند،آزمايشهاى آنها بدون مشكل باشد،مناسب براى انجام اين روش هستند.

جراحی خال, زگیل و ضایعات خوش خیم

جراحی خال و زگیل تناسلی - دکتر فشارکی

کرایوتراپی (سرمادرمانی یا فریز):این روش چون باعث حذف بافت مورد نظر می شود در قسمت جراحی توضیح داده می شود. بیشترین مصرف کرایوتراپی در درمان زگیل ها و مخصوص زگیل های تناسلی است. این کار با سرمای حاصل از تماس نیتروژن مایع با ضایعات انجام می شود، سرمای حاصل از این کار 110- درجه ی سانتیگراد است.

لیپوساکشن

لیپوساکشن - دکتر فشارکی

کشیدن چربی از محل های تجمع چربی را در بدن لیپوساکشن می گویند. این کار به روش های گوناگونی انجام می شود که قدیمی ترین روش آن ساکشن دستی و مدرنترین روش ها، روش های با کمک دستگاه می باشد.دستگاه های مختلفی که برای این کار به کار می روند عبارتند از اينفراسونیک لیپوماتیک، بادی جت (واتر جت)، لیپولیزر، لیپوست، اولترازد و لیپوسیف است .

طراحی و سئو توسط گروه هفت ایرانیان